Суббота, 2024-05-18, 9:02 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Дозвілля » Спорт » спорт,захоплення... (і всьо таке...)
спорт,захоплення...
THE_ENDДата: Среда, 2007-09-12, 3:42 AM | Сообщение # 16
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
RS,
Quote (RS)
THE_END, спор слухаэш що хочеш прийшов годину выдрубав ы спокыйно пышов ане так шо годину тренишс яа другу думаэш якби то до дому..... суджу виключно по собы

1-е якшо ти займаєшся шоб шось навчитись то години мало і якшо ти рвешся зтреньки додому--думай тоді чи тобі того тре( я займаюсь 2,5 години і мені мало--просто вже "виганяє" Ігор з залу бо пізня година)

2-е нарахунок "слухаю що хочу" - в мене з тим проблем нема--тренька по брейку-слухаєм брейк-біт--ловимо ритм і тд(вийдеш на батлі-врубають музон-а ти його перший раз чуєш і шо тоді?)
3-е коли сам тренуєшся навіть вгруз деколи махнути файно ногою-нема азарту!

ВИСНОВОК: ну нах треньки на одинці( я з малими тренюсь іто скучно!!!!)

Добавлено (2007-09-12, 3:42 Am)
---------------------------------------------

Quote (R@zor)
THE_END, то правда шо Назар казав шоя на брейк безплатно можу ходити?

Ти біднятко з багатодітної сім"ї і де батьки разом зароблять 300 грн.???? smile smile smile Ти ж казав шо тобі не подобається як я викладаю! wink


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.


Сообщение отредактировал THE_END - Среда, 2007-09-12, 2:36 AM
 
R@zorДата: Среда, 2007-09-12, 12:06 PM | Сообщение # 17
Тоєр
Группа: Модераторы
Сообщений: 101
Репутация: 9
Статус: Offline
THE_END,
Quote (THE_END)
Ти біднятко з багатодітної сім"ї і де батьки разом зароблять 300 грн.???? Ти ж казав шо тобі не подобається як я викладаю!

та якшо бесплатно то можна ходити biggrin



 
RSДата: Среда, 2007-09-12, 12:57 PM | Сообщение # 18
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
мені дві години достатньо !!! краще 1 годину викластись на повну ніж 2.5 на 10 - 20 % ось так прийшов.відрубав.переміг
а на рахунок вийдеш на батлі-врубають музон-а ти його перший раз чуєш і шо тоді?) для нормального чи то танцора чи брейкера не складе ніякої складності попасти в ритм музики !!! доречі наскільки я знаю по тому і визначається майстеність танцю (що вмієш пділаштуватись ппід будь яку пісню відома вона тобі чи ні).

На мою думку тренитись тре під ту музику яка тебе пре і під яку в тебе яє настрій валити, навіть якщо то рок...ГГ хоча для мене то нереал....але думаю тре спробувати

Добавлено (2007-09-12, 12:53 Pm)
---------------------------------------------
сорь я мав на увазі 1 годину достатньо

Добавлено (2007-09-12, 12:57 Pm)
---------------------------------------------
+ о щодо того що самому скуччно нема азарту !!! я тренюсь для себе а не для азарту щоб когось обігнати або що....
для мене брейк в першу чергу спосіб вбити час і пдтримання мене в формі(щоб не виглядати зігнутим в знак питання happy ), а токож щоб повипендрюватись перед знайомими в основному перед дівчатами !!!! або ж наприклажд поїхав десь в табір чи просто десь тусишся і взяв блеснув своїм вмінням

а щодо титулів ти і так сам добре знаєш як і за що їх дають ми не раз то обоговорювали!!! але все одно приємно було б щось виграти roll


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Среда, 2007-09-12, 1:43 PM | Сообщение # 19
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
Ну тоді роблю висновок шо ти тим займаєшся так шоб "час вбити" а не шоб чогось досягти---в такому випадку прогрес буде дуууууже повільний!!!!!!
Про музику: ритм-ритмом але в кожній пісні є особливі моменти---там під фріз чи скретчі під свечу або вінт і тд--я то мав наувазі.і всерівно якшо валиш під ту саму музику шо на треньці всерівно краще вже знаєш шо і коли зробити і ритм нетре шукати бо вже його знаєш! А нарахунок вийо....... то не вийо--ти ж не займаєшся для того шоб сам для себе десь в підвалі танцювати, а шоб вийти десь( батл, або ше шось таке) і показати "Вот так вот я вмію!!!!"

Добавлено (2007-09-12, 1:42 Pm)
---------------------------------------------
І ше нарахунок 1 години---- на треньці якшо викладаєшся на 150% то десь на виступі викладешся на 80-90% а якшо на треньці навіть на 100% то вже на виступі буде 40-50% отакот!

Добавлено (2007-09-12, 1:43 Pm)
---------------------------------------------

Quote (RS)
а щодо титулів ти і так сам добре знаєш як і за що їх дають ми не раз то обоговорювали!!! але все одно приємно було б щось виграти

surprised незнаю-підкажи!


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
RSДата: Среда, 2007-09-12, 3:54 PM | Сообщение # 20
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
THE_END, мені тебе жаль ти напевно був тільки в таборах які знаходяться в підвалі !!!

або ж наприклажд поїхав десь в табір чи просто десь тусишся і взяв блеснув своїм вмінням

happy happy happy happy ну то для тебе може якийсь батл але батлувати 6 -7 років зтими ж і самим віва або трускавець або борислав або стрий, якщо ти так сильно віддаєшся брейку їдь на всі брейк сешини і т.д. я займаюсь для того щоб вбити час і не ходити десь там валити водяру або траву курити....хоча й таке деколи буває, + для того щоб здоровячко мати добре і небути доходягою.....а змагання я собі буду їздити по можливості на ті на яких не тре ніяких реєстрацій такі чисто брейкерські а не УРТ чи як воно там тепер називається...... ти ж знаєш що прийде чи Сєрий чи ігор івсьо.......ну ти канєшно можеш заперечувати і прикидатись шлангом що ніц не знаєш але то твоя справа тобі подоб в то бавитись то бався я займаюсь виключно для себе........... ну дивись будеш ти десь відпочивати наприклад зі своє дівчиною вона тебе попросить зтанцювати а там не буде такої музики яку ти десь там в неті відкопав !!!! і що тоді..... happy

знаєш займаючись той малий час брейком який я займаюсь я зрозумів одну штуку що брейк то індивідуальна фігня.....не ти пристосовуєшся під брейк а він під тебе!!!! тому якщо тобі подобається 2 - 5 годин тренитись то суто твоя справа.....мені подоб тренитиьс 1 годину тупо прийшов і потренився.

знаєш на дрогобич і трускавець мені я думаю щоб повипендрюватись і моїх вмінь досить + ще й до того я не буду стояти на місці ось так ! evil


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Четверг, 2007-09-13, 3:02 AM | Сообщение # 21
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
RS, sad мда чувак 6-7 років ти загнув-займаюсь я тіки 4 роки( в листопаді буде).Про батли і сешни---був не раз---УФСТ(УРТ так як ти назвав)-ніхто нідокого не підходить і взагалі я там приймаю участь бо то додає досвіду і крім мене нема кому представляти Мерінгу--до речу покишо тфу-тфу успішо виходить!!! Батли сешни --всьо буде просто набираю форму--але таку шоб приїхати і дійсно "ЗАСВІТИТИСЬ" а не просто пригяти участь( в мене вже фішок стіки шо ого-го-го)--думаєш всі світові бібої і навіть ураїнські скіки займаються????? 7-10 років!!!!!!!
а я тіки 4 і здається не далеко відстав---Женя з Енерджі коли я займався 4-ий місяць--він приїхав в Тру. і валив флаї, башку--зара кажись я ПО ФІШКАМ від нього не відстаю( ну тіки по самих футворках він мене взує).КОРОЧЕ ВИСНОВОК: Досягни того шо я В БРЕЙКУ а тоді буш судити чи тобі мене жалко!!! ОК?

Добавлено (2007-09-13, 2:51 Am)
---------------------------------------------
І ше шоб ти знав з УРТ навіть Діма Лі починав wink - а зараз він на БОТІ їздить!

Добавлено (2007-09-13, 3:02 Am)
---------------------------------------------

Quote (RS)
знаєш на дрогобич і трускавець мені я думаю щоб повипендрюватись і моїх вмінь досить + ще й до того я не буду стояти на місці ось так !

biggrin Ну давай-прогресуй!!!!!!!колись може побатлуєм biggrin


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.


Сообщение отредактировал THE_END - Четверг, 2007-09-13, 3:04 AM
 
RSДата: Четверг, 2007-09-13, 1:21 PM | Сообщение # 22
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Ггг і чого такого ти досягнув? я займаюсь якщо ти тільки 4 то мені буде в листопаді неповних 2.

So will See!!! знаєш дивився вашут реню в трускавці!!! на якому лвл я вас лишив на такому ви й лишились!!!! до речі як там твіст ??? але норм твіст а не локтьовий !!! dry


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Четверг, 2007-09-13, 2:54 PM | Сообщение # 23
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
І шо ти за ті два роки навчився?? ти знаєщ сам шо я вмів коли займався 2 роки такшо роби висновки! wink

happy ^_^ happy та треня в трускавці знаєш коли була???( то 1-ше) 2-е там мати і більшість фішок фіг зробиш!!!
Твіст--та прогресує--з флая виходжу чисто без черхів і пригаю але рука підгинається!!!ну якшо хош левел глянути то приходь в суботу biggrin biggrin biggrin


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.


Сообщение отредактировал THE_END - Четверг, 2007-09-13, 2:56 PM
 
RSДата: Четверг, 2007-09-13, 3:09 PM | Сообщение # 24
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
гг чувак will seе ти вже рочків з 3 - 4 твіст вчиш на твій лвл глянути!! ой............ happy шось не хочеться !!!! я собі свій буду мати і тоді подивлюсь як воно виглядає !!!!! тобі мінус шо ти мене недооцінюєш а мені звісно + такшо тренься !!!! мож десь зимою будуть якісь тупо бібойські батли десь львів або ще десь там і побачимось.....якщо вийде в мене бо я ще й вчусь останній курс такшо тре вчитись....... по можливості буду їздити на всі брейк батли але 100% без участі урт а то шо ти там казав про думу лі і то всьо решта ти якшо на то пішло то поїдеш десь на боті участвувати не швидше ніж тобі буде 25- 30 рочків........ happy тож ти собі тренься а я собі буду + я ще буду вчитись...... воно мені згодиться

Добавлено (2007-09-13, 3:09 Pm)
---------------------------------------------
доречі я не так уже й мало вмію......гел бекспін. фрізи забеги 1- якщо повезе 2 happy пробую флай і твіст..... такшо..... можеш то комусь іншому притикати... happy

So man relax & train your self !!!!! i'll do that too tongue 4ао !!!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Четверг, 2007-09-13, 3:45 PM | Сообщение # 25
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
Блять ти мене заїбав--давай БАТЛ я тобі набиваю бібой батл--судді---форумці!!!!!давай я задрочений брейкер який ніхуя невміє і ти супер бібой для якого УРТ ГАМНО!!!!!!!! якшо ти відмовишся---то значить ти САЛАГА!!!!!!!!!!!

Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
™†xXx†™Дата: Четверг, 2007-09-13, 4:16 PM | Сообщение # 26
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 74
Репутация: 10
Статус: Offline
smile smile smile

----------------
----(\___/)-----
----(=' .'=)-----
--E[:]||||[:]3--
---(*)__(*)----
-----------------
 
RSДата: Четверг, 2007-09-13, 6:51 PM | Сообщение # 27
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
та де ти шо як яможу батлувати проти самого Зе енда happy я вич на словы й срати з тобою рядом не хочу

COMPRENDE ???


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Четверг, 2007-09-13, 6:56 PM | Сообщение # 28
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
ВСІ БАЧИЛИ ЯК ПАН АРЕСКО ЗАБОЯВСЯ БАТЛУВАТИ ПРОТИ ЗАДРОЧЕНЦЯ ЯКИЙ НІКУДА НЕ ЇЗДИТЬ І В ЯКОГО ВСІ МІСЦЯ І МЕДАЛІ "ДОМОВЛЕНІ"???????? happy happy happy happy happy
Quote (RS)
я вич на словы й срати з тобою рядом не хочу

biggrin ну -ну напевно я три дня на цьому ж форумі миритись хотів--чи тобі текст копірнути????? smile smile smile


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
RSДата: Четверг, 2007-09-13, 7:03 PM | Сообщение # 29
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
ухти то я перше плуг який 2 р ходить неповних ы ных не вмыэ бо тупий як крысло атепер пан !!!хм .... я люблю ПОВАГУ happy нах мені копіювати то я писав але тільки ізза того шо ігор4ик андрі14ик і григорчик (особливо 2 останніх) мені чуть лі не скандал закатали щоб ми мирились бо їм бачте так погано..... happy happy happy

але я з такими як ти повторюсь срати навіть не сідав би тож адіос !!!!

" сцикун і плуг який забоявся батлувати з майстром Ендом йо не можу happy "

подивимось що ти заспіваєш рочків так через 2 -3

більше з тобою навіть віртуально спілкуватись не буду !!!! двулика істотка....

Добавлено (2007-09-13, 7:03 Pm)
---------------------------------------------
а про місця і медалі подивись відео з минулих рейтингових фінал !!! кудла юрко......


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Четверг, 2007-09-13, 7:05 PM | Сообщение # 30
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
RS, Салага!!!!!!!!!!!!!!!! ЗАСЦАВ І ВСЬО!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2-3 роки smile smile smile -дурак ліпше зара бо як наберу оберти то взагалі в клочья!!!!!!!!!

Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
Форум » Дозвілля » Спорт » спорт,захоплення... (і всьо таке...)
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024