Суббота, 2024-05-18, 9:10 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Про все на світі » Роздуми » Чи боєтеся ви смерті? (різні люди - різні думки)
Чи боєтеся ви смерті?
eddieДата: Вторник, 2007-11-13, 10:38 AM | Сообщение # 61
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 2
Статус: Offline
deusZ, люди різні, бійтеся підлих!!!

 
deusZДата: Вторник, 2007-11-13, 1:17 PM | Сообщение # 62
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1821
Репутация: 16
Статус: Offline
люди спеціально такі. Якшо б всі були порядні і хороші, то життя нагадувало б казку. Ні війн, ні брехні, зради.
повір, було б нецікаво.
їх не треба боятись, треба остерігатись...


“Я хочу сказать людям, что настоящая красота и любовь могут быть постигнуты только через познание самой отвратительной стороны самого себя”. Мерлин Менсон-автобиография.
 
eddieДата: Вторник, 2007-11-13, 2:41 PM | Сообщение # 63
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 2
Статус: Offline
deusZ, може й так

 
RumataДата: Вторник, 2007-11-13, 9:11 PM | Сообщение # 64
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: -1
Статус: Offline
Смерть поважаю, бо все одно неминуча. Часом так тебе скрутить, що всяка хрень в голову лізе. Але після смерті близлької людини на власній шкурі відчув, яе це боляче, не фіг спішити, Сама прийде в свій час і тут ти вже нічого не вдієш, і ще знаю що не хочу робити близьким боляче.
Та і понаприручав купу люду так що ніде не дінешся з підводного човна.
Та і для чогось же я тут є - вірю у виключну місію кожного тут "каждая песчинка имеет значение..."

Добавлено (2007-11-13, 9:11 Pm)
---------------------------------------------
http://hildegart.livejournal.com/82549.html
оповідання дуже в душу запало, а головне до теми...

 
jokerДата: Среда, 2007-11-14, 7:45 PM | Сообщение # 65
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
боятись говорив не всмислі втікати від неї а в смислі втратити інстинкт самозбереження, шо притаманне всім людям(нормальним), якшо таке почття втрачається, то скоріше ви вже шукаєте смерть, а пошуки смерті-егоїзм в певному значенні. angry

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
deusZДата: Четверг, 2007-11-15, 11:01 AM | Сообщение # 66
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1821
Репутация: 16
Статус: Offline
одна річ - перестати боятись, а інша цінувати життя. тобто насолоджуватись кожним моментом. самозбереження виникає в людини (норм) якій є шо втрачати. Вона є просто рабом своїх речей і привичок

“Я хочу сказать людям, что настоящая красота и любовь могут быть постигнуты только через познание самой отвратительной стороны самого себя”. Мерлин Менсон-автобиография.
 
jokerДата: Пятница, 2007-11-16, 11:04 PM | Сообщение # 67
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
deusZ,на рахунок самозбереження то ти не правий тому шо це вроджений інстинкт!!! а рабом своїх речей є кожен, бо якшо навіть їх нема то всеодно хочеться дістати чи купити!!! такі є люди, і хто каже шо вони досконалі той дуже помиляється!!! адже досконалість потрібно виховувати...і це не рік не два а все життя, для прикладу тибетські йоги-для них матеріального світу не існує і нічого живуть нормально... а може й ліпше адже нічого не потребують, основне звдання це позбавитись карми...але це вже інша сторі....

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
deusZДата: Воскресенье, 2007-11-18, 5:23 PM | Сообщение # 68
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1821
Репутация: 16
Статус: Offline
joker, всеодно. задумуєшся про ці всі речі тільки тоді, коли втрачаєш. Коли все добре, ти навіть не замислюєшся

“Я хочу сказать людям, что настоящая красота и любовь могут быть постигнуты только через познание самой отвратительной стороны самого себя”. Мерлин Менсон-автобиография.
 
jokerДата: Воскресенье, 2007-11-18, 11:22 PM | Сообщение # 69
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
замислюєшся навіть тоді й коли маєш бо хочеться ше й ше!!! потрібно старатись бути неповязаними з матеріальним хочаб трошки, досконалість прийе згодом.

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
LeeДата: Среда, 2007-11-21, 1:38 PM | Сообщение # 70
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 13
Статус: Offline
живучи в матеріальному світі серед матеріальних повсякденних речей не можеш не думати про всі ці речі, як не як, але спокуси є на кожному кроці, тому дуже важко втриматись
а тибетські йоги живуть високо в горах, без всякого комфорту, побутової техніки, там майже немає спокус, тому весь свій час вони присвячують удосконаленню духа та гармонії душі і тіла
можливо якби і ми так жили, то давно осягнули мир(гармонія з самим собою) і нам би відкрилось "третє око"



www.30stm-ukraine.pp.net.ua
 
deusZДата: Среда, 2007-11-21, 4:40 PM | Сообщение # 71
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1821
Репутация: 16
Статус: Offline
Lee,шоб розкрити це "третє око" треба відмовитись буквально від усього. для нас таке не реально. при народжені, ми вже в системі. треба мати дуже сильну силу волі, щоб вирватись з неї.
Колись я думав шо неформальний рух поможе мені, але це теж система. Ви задумувались шо потім?
А потім робота, діти (стандарт) і продовжуєте шаблонне життя звичайних людей.
У багатьох моїх знайомих почалась депресія - не хочуть дорослішати.))) такі ось пироги...
Хтось бажає прокоментувати?


“Я хочу сказать людям, что настоящая красота и любовь могут быть постигнуты только через познание самой отвратительной стороны самого себя”. Мерлин Менсон-автобиография.
 
RSДата: Среда, 2007-11-21, 6:22 PM | Сообщение # 72
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Lee, правильно у нас дуже багато спокус а в тибецьких монахів немає... їм легше
2 деус: знаєш я не бачу ніяких причин які б мені забороняли небути так як я хочу в дорослому житті! але звісно я не кажу про ті діяння які роблять шкоду мені або комусь!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
SunkДата: Воскресенье, 2007-11-25, 2:37 PM | Сообщение # 73
Крикун
Группа: Пользователи
Сообщений: 136
Репутация: 11
Статус: Offline
Народ я думаю що боятися смерті не потрібно ,я думаю що там не гірше ніж тут ,як то кажуть
не бійся мертвих,бійся ЖИВИХ


DnB все порве а гопи нармальні пацани !!!
 
RUSToneДата: Среда, 2007-11-28, 11:15 AM | Сообщение # 74
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
Quote (Sunk)
не бійся мертвих,бійся ЖИВИХ

Мудрец однако!!!Зачот!


Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
RUSToneДата: Понедельник, 2008-02-25, 1:59 PM | Сообщение # 75
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
не боюсь я смерті і всьо,вмру то вмру,завтра чи в 90 років,повільно чи довго,не боюсь!

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
Форум » Про все на світі » Роздуми » Чи боєтеся ви смерті? (різні люди - різні думки)
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024