Суббота, 2024-05-18, 8:42 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Про все на світі » Балачки » Розкажіть шось про себе... (шо найбільше любите...заповітні мрії.....)
Розкажіть шось про себе...
ГомінДата: Вторник, 2007-10-30, 1:39 PM | Сообщение # 31
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
так як тема розкажи про себе шо набільше любите.. заповітні мрії.. я небуду оффтопити(как некоторие) і напишу по темі.

...Я Аня.(хто ще не знає) найбільше люблю як хам хамить на стінах, еее... маму...ее... слухати музику...ее.. проводити час з одною людиною(якою не скажу, бо це ВЕЛЕЧЕЗНИЙ СЕКРЕТ(може людина здогадається, а може і нє)) а заповітна мрія...еее...ще не придумала.. мені ще зарано думати над заповітними мріями.. А є тільки плани... А плани поступити В могилянку...усьо

Добавлено (2007-10-30, 1:39 Pm)
---------------------------------------------
може хтось тоже розкаже про себе...


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison


Сообщение отредактировал Гомін - Среда, 2007-10-31, 10:42 PM
 
FIgGyДата: Вторник, 2007-10-30, 1:56 PM | Сообщение # 32
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 347
Репутация: 8
Статус: Offline
я Мар'яна.13років,люблю свій скейт,музику,малювати скетчі (покишо) і всякі класні штуки(тіпа мультяшних тьоток і аніме(я коли була малюткою,фанатіла від Сакури і Сейлор Мун +) )),люблю гуляти з друзями а ше люблю спати)).я вчуся в Дрогобицькій гімназії в 5(9)А класі.хочу поступити в київ на дизайнера одягу.емо-позитив.поки шо не маю тої людини, з якою б так хотіла проводити час.моя сьоструха natkanetka,ми з нею з Трускавця.мрії покишо нема

бууее
 
natkanetkaДата: Вторник, 2007-10-30, 8:41 PM | Сообщение # 33
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 512
Репутация: 17
Статус: Offline
Ну, так уж і бить))) я Ната.14 років. люблю і вмію співати)))(Фіджи тоже))) трохи малювати, але в мене не так класно виходить, як у Фіджи))на жаль(((. вчуся з Фіджи в одному класі(але не думайте, шо якшо ми сестри, то сидимо за одною партою))Фіджи за мене молодша на рік і три місяці, але ми всьоодно в одному класі, і гуляєм тоже разом))) я не відношу себе до неформалів. мій стиль дуже часто різний. ніхто не може його поняти)))Ше я люблю музику. в мене багато френдів. напевно я поступлю на журналіста або повяжу життя з музикою)))я б хотіла навчитися класно кататися на скейті або роліках...ну або на ВМХ, але судячи з того шо я трохи боюся робити екстремальні штуки, то не знаю чи в мене вийде))) ше я боюся, шо коли виросту, то буду жити сама у великому місті... з того висновок: я не люблю самотність))) не знаю....мммм....иии....карочє, я весела і всьо таке. а мрія...ммм..фіг я вам скажу)))ггг)))) biggrin

***CHLOE***

I'm just a kid =)

 
FIgGyДата: Вторник, 2007-10-30, 8:53 PM | Сообщение # 34
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 347
Репутация: 8
Статус: Offline
до речі,всі хто думає шо емо то суцільний смуток,нещасне життя і соплі!!!то неправда,бо я емо і ніколи не плачу, в мене чудове почуття гумору(мені так кажуть друзі).так я виражаю свої хоча і ПОЗИТИВНІ,але теж ЕМОції!!!може хтось скаже шо то не в тему,але то ше одна інфа про мене,такшо... dry

бууее
 
HardyguardyДата: Среда, 2007-10-31, 8:34 PM | Сообщение # 35
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 250
Репутация: 9
Статус: Offline
я Кирил.менi 16 рокiв,люблю панк,металкор,i малювати...
моя мрiя-це зробити собi якесь iм'я,респект,щоб коли я пiду з цього свiту мене пам'ятали.
звичайно мрiю знайти кохану людину...це для мене дуже важливе питання....
повнiстю згоден з natkanetka, теж хочу навчитись кататись на BMX,мене завжди захоплював екстрiм спорт.

короче,тупо кажучи-я хочу прожити офигенне життя biggrin


ЛЕЗО.тепер сам по собi
 
ГомінДата: Среда, 2007-10-31, 10:31 PM | Сообщение # 36
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Hardyguardy,
Quote (FIgGy)
короче,тупо кажучи-я хочу прожити офигенне життя

а хто цього не хоче?)))
Quote (FIgGy)
напевно я поступлю на журналіста
я також))) вже готова, щоб поступити на журналістику...
Quote (natkanetka)
до речі,всі хто думає шо емо то суцільний смуток,нещасне життя і соплі!!!то неправда,бо я емо і ніколи не плачу, в мене чудове почуття гумору(мені так кажуть друзі).так я виражаю свої хоча і ПОЗИТИВНІ,але теж ЕМОції!!!може хтось скаже шо то не в тему,але то ше одна інфа про мене,такшо...
FIgGy, це до тебе тому, що ти тут розповіла про себе...)


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison


Сообщение отредактировал Гомін - Среда, 2007-10-31, 10:42 PM
 
THE_ENDДата: Четверг, 2007-11-08, 0:19 AM | Сообщение # 37
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
tongue а я нерозкажу)))) З планів скажем так:"Впевненість в завтрашньому дні у всіх ракурсах"

Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
FIgGyДата: Пятница, 2007-11-09, 11:54 PM | Сообщение # 38
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 347
Репутация: 8
Статус: Offline
THE_END, шо ти від нас приховуєш?)))ану давай, колись!

бууее
 
FLUFFYДата: Среда, 2007-11-14, 5:28 PM | Сообщение # 39
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 2
Статус: Offline
Мене звати так само як Гомін - Аня. Мені скорор буде 15 років (20.11). Навчаюся в Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 у 10-Б класі. Минулого року закінчила Дрогобицьку дитячу музичну школу № 1. Люблю дивитись як тече вода, горить ватра (вогонь), падає сніг і дихати свіжим гірським повітрям... о 6 годині ранку прийти на пляж і зануритсь з головою у чисту прозору, ще не скаламучену відпочиваючими, морську воду... відчути її чистий солоний присмак на своїх губах... ахххх... кайф... dry Маю цілу купу друзів з якими не завжди можу погуляти (сорі)... Найкращими подругуми є Badira, Богдана та Іра... Оце, здається, все... Що кому цікаво питайте...

СТАЙЛ-ЛОХАМ ТУТ НЕ МІСЦЕ
 
jokerДата: Пятница, 2007-11-23, 7:22 PM | Сообщение # 40
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
ну вчусь,живу й гуляю у..., не можу сказати де.., самі знаєте чому!!! тому говорю так шо основне бажання це бомбити й закінчити ту срану школу!!!
й нарешті нормально виспатись!!!! бо не сплю по 4-6 годин надобумені того мало!!!але хочеться так багато встигнути !!! місто ж влике, стін багато!!! cool

Добавлено (2007-11-23, 7:22 Pm)
---------------------------------------------
а ше якшо я райтер то це не означає шо я нєфор!!! мене заїбала кастова система й мусара!!! фак копс!!! я просто така собі індивідуальність, якої не знайдеш більше, класно граю баскетбол(ну так кзали інші але з онеком хуй зрівняюсь, прижок нижий, ше не валю!!)


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
ГомінДата: Воскресенье, 2007-11-25, 8:20 PM | Сообщение # 41
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Sunk, то не флуди...
FLUFFY, всьо прікольно... але не розумію про який пляж і море говориться у твоїй розповіді(бо в Дрогобичі нема ні пляжу, ні моря)... я так зрозуміла це була цитата з відкись...чи не так?


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
link-mДата: Пятница, 2007-12-14, 10:08 PM | Сообщение # 42
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 106
Репутация: 8
Статус: Offline
УУУ!!Скількі нових людей...
Ну ось...ключові слова ......street-skate-style....катаю на скейті вже 2 роки.....танцюю брейк(2 роки мож і більше)...я художник)))і буду ілюстратором-графіком!...слухаю [AMATORY],bless the fall,story of the year,30 seconds to mars,36 crazyfists,40 bellow summer,dry kill logic,deftones,fall out boy,killswith engage,yellow card,thousand food kruth,three days grace,scary kids scaring kids,the used,saosin,blink182,sum41,#####,Underoath,Good Charlotte,Ill Nino,Jane Air...я Straight Edge...так-так,дитинко!! sXe!!!!....я люблю Danny Way"а ))самий кульний скейтер!І Петту Піронена - модний сноубордист)))....колекціоную картнки(маю їх дуже багато)...ну і моє хоббі -стьоб....і полосочки....
Так, коротко про себе...


Why do things that matter the most
Never and up being what we chose.
 
zzzДата: Пятница, 2007-12-14, 10:40 PM | Сообщение # 43
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
я мс..читаю реп..фрістайл.. брейк данс..графіті.діджеїнг-мьюзікмейкінг..бітмейкер.
люблю широке.. нелюблю пафос і гламурних людей


http://www.rclan.org.ua/
 
jokerДата: Пятница, 2007-12-14, 10:54 PM | Сообщение # 44
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
на скіки знаю графіті у самборі нету!

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Пятница, 2007-12-14, 10:57 PM | Сообщение # 45
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
zzz, ти часом не ВІВ(А)ець???
брейк?


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
Форум » Про все на світі » Балачки » Розкажіть шось про себе... (шо найбільше любите...заповітні мрії.....)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024