Суббота, 2024-05-18, 7:00 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Про все на світі » Балачки » МІСТИКА (А ви вірите в все таке?)
МІСТИКА
RSДата: Вторник, 2007-11-13, 8:33 PM | Сообщение # 46
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
це все фігня!!!! я вірю лише в людей!!! хоча й знаю що є вищі сили(Особливо хочеться вірити в Грецьких богів)
люди основа всьому.... якщо люди перестануть вірити в богів то всі боги як би це сказати "помруть".....
тому віра в людей в себе це основа будьякого щастя!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
RumataДата: Вторник, 2007-11-13, 8:55 PM | Сообщение # 47
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: -1
Статус: Offline
Ти сильний..., а я так не можу, вірніше зовні для інших я можу вимахуватись на скільки я залізний чи "в доску деревяний", та і набридло з віком комусь пил в очі пускати, САМ то я знаю напевне що я є, наскільки я слабкий, скільки в мені "дерьма". хоч я з цим і борюсь все життя, але себе не переможеш, вірніше , це дуже важко і постійно щось "нове вспливає", короче людина сама собі найсильніший суперник і ворог. Змучився з собою воювати, а інакше не вмію.
Мені обовязково треба знати що є Щось більше за мене... так є чого прагнути заради чого жити, а то якщо крім мене нікого немає, то бідний цей світ!
 
RSДата: Вторник, 2007-11-13, 11:03 PM | Сообщение # 48
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Хммм... я бачу куди ти хилиш, в супереч твоїй думці я зовсім не самозакоханий самовпевнений крітін.... є багато речей сильніших за мене... але мені подобаються такі виклики і так я впевнений в своїх силах(тому що humans can everythink) і ще я never surrender....

а як казав мені мій батько(я його попри всякі проблеми) щоб в голову не лізло всякого треба себе зайняти.... будь чим навіть блін вишиванням головне шоб безділа не сидіти
"Коли зайняті руки мозок відпочиває" - улюблена фраза батька.....

Добавлено (2007-11-13, 11:03 Pm)
---------------------------------------------
ооо ще одна кльова фраза....

"Що зробила одна людина зможе й інша..."


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
RumataДата: Среда, 2007-11-14, 12:23 PM | Сообщение # 49
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: -1
Статус: Offline
Я би ніколи не подумав, що ти так це зрозумієш, це я еготист хренов тільки про себе і говорю. Я не міг про тебе таке натякати, бо я тебе і не знаю. навпаки мені дуже подобається, що ти людина діла, хоробрий, віриш в себе - це дуже добре, бо я людина споглядання, перш ніж щось зробити я дооовго думаю, а потім не роблю(дуже часто).
Я в захваті від таких людей як ти !
Навіть і не думай, що я до чогось хилив, якось навпаки завжди намагаєшся знайти в людині щось хороше, бо свої недоліки людина і так сама знає.
Просто без віри Бога мені би було жити дуже сумно.
І я не знаю як так склалося, але мені не вистачає віри в себе, тому такі люди як ти мене надихають
 
RSДата: Среда, 2007-11-14, 6:59 PM | Сообщение # 50
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Rumata,
дякую!
але і ти якщо захочеш то зможеш все!!!!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
RumataДата: Среда, 2007-11-14, 7:02 PM | Сообщение # 51
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: -1
Статус: Offline
І тобі дякую - буду старатись!
 
LeeДата: Пятница, 2007-11-16, 8:21 PM | Сообщение # 52
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 13
Статус: Offline
невидимий світ існує! я особисто вірю в це, після смерті ми ж залишаємось тут, просто в вигляді енергії, то чому б нам їх не бачити(привидів) якшо звичайно вони самі того не хочуть

Добавлено (2007-11-16, 8:21 Pm)
---------------------------------------------
взагалі люблю говорити на містичні теми..!!



www.30stm-ukraine.pp.net.ua
 
RSДата: Суббота, 2007-11-17, 0:31 AM | Сообщение # 53
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
а я з усього містичного обожнюю тільки вовулак.... і все....
"Обаратні да бест!!!"


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Суббота, 2007-11-17, 3:42 PM | Сообщение # 54
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
а я вірю шо ми не перша цивілізація в сонячній системі та й зокрема на Землі.
думаю шо поряд з нами існує паралельний світ і нам його не осягнути поки ми не станемо досконалими, коли забєм про війни й усе погане, коротше про зло, й нам відкриються ще більші моожливості.поки ми думаємо тіки про себе...заради вигоди...думаю цей світ існую поряд з намищоб не дозволити нам користуватись цими можливостями... лише з допомогою самовдосконалення(душі тіла та духу) ми зможемо з ними контактувати й тоді вони нам поможуть...думаю шо піраміди і монументи, історію яких ніхто не може пояснити були збудовані саме цим паралельним світом...покищо для них, бо тіки вони знають якними користуватись...шоб довести свою теорію скажу таке:маса кожного камня піраміди хеопса: 60-80тонн. таку масу не підніме ніхтона нашій планіті, тим більше ніщо(йдеться про техніку)...це можливо мабуть тільки якшо навчитись долати силу зеного тяжіння, тоді той камінь важитиме як і всі інші речі на ланеті 0.(невагомість) ше одне між деякими монументами(піраміда хеопса, піраміди майа, стоунхедж, гора кайлас в тибеті і т.д існує чітка система(відстань 6666км.) можливо "вони"навчились користуватись якоюсь космічною енергією яка є невичерпною, й користуються нею з допомогою чих монументів...думаю всі чули про дивну енергію пірамід...(ну про термін зберігання будьякихречей чи організімів...)кому цікаво далі зайдіть на гугл і пошукайте "МУЛДАШЕВ"...чувак взагалі крутий де тіки він того начитався...


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
ГомінДата: Воскресенье, 2007-11-25, 10:34 PM | Сообщение # 55
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (joker)
думаю шо піраміди і монументи, історію яких ніхто не може пояснити були збудовані саме цим паралельним світом...

чи ти здурів?! дети таку дурь вичитав?


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
jokerДата: Воскресенье, 2007-11-25, 11:01 PM | Сообщение # 56
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
поясниш мені як поставили 60тонні цегли в правильну піраміду тоді признаю шо здурів!

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
POSITIVE-EMO-FIGGYДата: Воскресенье, 2007-12-02, 8:32 PM | Сообщение # 57
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 8
Статус: Offline
Ми вже, до речі, стаєм досконалими. Чули про дітей індіго? Вони появились недавно, їм зара до 10 років, може й більше.

Натканетка


~F!GgY~ -=LuNa=-

see you underground!

 
eddieДата: Понедельник, 2007-12-03, 3:00 AM | Сообщение # 58
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 2
Статус: Offline
а я думаю шо все котиться під 3 чорти... люди стають гіршими, мало кого що цікавить крім власного Я

 
NataLiEДата: Пятница, 2007-12-07, 10:43 PM | Сообщение # 59
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 4
Статус: Offline
eddie, песимістично сказано...

I'm just a kid=)
 
POSITIVE-EMO-FIGGYДата: Пятница, 2007-12-07, 11:59 PM | Сообщение # 60
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 8
Статус: Offline
а я думаю шо все ше попереду,бо я дуже позитивна

~F!GgY~ -=LuNa=-

see you underground!

 
Форум » Про все на світі » Балачки » МІСТИКА (А ви вірите в все таке?)
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024