Суббота, 2024-05-18, 8:17 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Про все на світі » Опитування » ВИ БУДЕТЕ НЕФОРАМИ та РАЙТЕРАМИ, КОЛИ СТАНЕТЕ СТАРШИМИ?
ВИ БУДЕТЕ НЕФОРАМИ та РАЙТЕРАМИ, КОЛИ СТАНЕТЕ СТАРШИМИ?
SHawkДата: Среда, 2007-06-27, 6:34 PM | Сообщение # 16
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
Старшими ще треба стати smile
Багато неформалів назавжди залишилися молодими sad

(The Animals - Paint It Black)

 
RUSToneДата: Четверг, 2007-06-28, 11:51 AM | Сообщение # 17
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
Нефери це ті хто слухає Рок і тому подібне,а ми клабери нах............. biggrin

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
KRISДата: Четверг, 2007-06-28, 12:54 PM | Сообщение # 18
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Репутация: 10
Статус: Offline
biggrin

KRIS
 
RSДата: Суббота, 2007-06-30, 1:50 AM | Сообщение # 19
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
RUSTone, sad на мою думку це тупо ділити людей на якісь класи, типи чи як тепер модно казати суб культури!!!!! я на приклад слухаю рок коли з настроєм дєр.мово!!!! деколи на реп тяне !!!! а так в основному .......ну я не знаю який то тип (Infected mushrooms, The crystal method, Fuel, та інші) !!!!! ну а в клубах під рок або реп не по відриваєшся !!!! такшо в клубах всі слух клапняк smile !!! рокери туда не ходять ну і звісно ХАРДШАНСОНЕРИ!!!! і ОЛДПОПСІСТИ !!!!!! smile

Добавлено (2007-06-30, 1:50 Am)
---------------------------------------------
да колись був расизм по кольору шкіри!!!! тепер я бачу нас всіх чекає расизм по вибору музику яку ти слухаєш !!!!

Багато людей помилково думають що знаючи що людина слухає можна про нею багато чого дізнатись !!!!!!! sad сумно і тупо !!!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
RUSToneДата: Суббота, 2007-06-30, 3:01 PM | Сообщение # 20
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
RS, Я з тобою згідний !я знаю багато таких людей,як ти (доречі респект за Кристал метод),але я хіба не правий?Не треба мене відносити до неформалів...Розумієш про що я?І взагалі клабери - це окрема штука,я слухаю днб і транс завжди і всюди...Терпіти не можу іншу музику,чи то реп чи то рок (не в обіду звичайно фанатам цьої музики)...А ділити людей я буду завжди,на нєферів,гопів,негопів...От так!Така моя думка!

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
jokerДата: Воскресенье, 2007-07-01, 1:02 PM | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
RS, RUSTone, але хіба ж гоп зможе зекономити гроші на банки ради святої справи???!!!! він скаже : "та це тупо, ліпше напитися водяри, або пятку скурити і т.д." я не згодний з вами тому шо ділити зараз можна спокійно молодь на гопів і нєфорів але не за музикою а за самим способом життя. Да, ви скажите шой відірватися з травичкою можна, але основне шо нас відрізняє від гопів шо ми можем відриватись нетіки з травою а й з чимось ше. наприклад екстримальні види спорту і т.д. або бомбінг або навіть таж музика!!!! :врубати в хаті 700ват музики гоп зможе,?????? НІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ, а нєфор зможе, томушо нам на всіх нас..... cool

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Понедельник, 2007-07-02, 5:28 PM | Сообщение # 22
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Шанофні Длузі smile !!!! вдумайтесь в назву "неформал". RUST не формали то не тільки рокери або ще хтось!!! неформали це ті які не такі як всі !!! створення графо це теж неформальство !!! пірсинг неформальство !!! стиль одягу неформальство !!!! люди які ні під кого не косять і стараюсться створити новий стиль теж неформали !!!!!

а якщо по мені судити то я тоді хто ????? я слух рок, днб, (Infected mushrooms, The crystal method, Fuel, та інші),деколи реп!!! я не є фанатом того чи іншого типу під (суб) культури я просто роблю фсе що мені подоб!!! у мене широкий вибір гардеробу (так само як і музики на комбіку smile ) і скажу вам мені так досить круто живеться

Добавлено (2007-07-02, 5:28 Pm)
---------------------------------------------
я слухаю рок але це не зобовязує мене до носіння чорного похмурого одягу (я люблю яскраві кольори), я слухаю реп але це не зобовязує мене до носіння кепок набік а також носіння різних дорогоцінних прикрас ( не люблю ні того ні іншого) я слухаю клабняк коли мені це хочеться !!!!

я FREE MAN !!!! і я цьому радий!!!! можна сказати я взяв по частинці кожного стилю в однаковій кількості !!!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
FearДата: Понедельник, 2007-07-02, 7:03 PM | Сообщение # 23
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 2
Статус: Offline
Я поддерживаю Дахока неформал это убогое слово ! Даже не знаю все говорят что остануться - пиздеш эт все ю Мы станем старше и у нас мозги будут забиты совсем другим но реп я буду слушать всегда !
 
jokerДата: Вторник, 2007-07-03, 12:47 PM | Сообщение # 24
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
RS, нарешті шось розумне сказав! респект!!! sad

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Вторник, 2007-07-03, 6:39 PM | Сообщение # 25
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
good

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
RUSToneДата: Среда, 2007-07-04, 1:32 AM | Сообщение # 26
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
RS, Я зробив такий висновок!Давайте ділити суспільство на ФОРМАЛІВ ТА НЕФОРМАЛІВ...а не на гопів та остальних...доречі гопи це теж субкультура...дуже багатогранна та багатошарова.... wink

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
jokerДата: Среда, 2007-07-04, 12:59 PM | Сообщение # 27
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
RUSTone, поділись бо ніфіга про це не знаю!
surprised


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RUSToneДата: Пятница, 2007-07-06, 0:38 AM | Сообщение # 28
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
Я не моожу тобі зара писати,мене рубає!!!!Трохи попустить то напишу wacko

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
ГомінДата: Пятница, 2007-07-06, 1:02 AM | Сообщение # 29
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Неформали вічні, як і гопи!

Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
jokerДата: Пятница, 2007-07-06, 6:51 PM | Сообщение # 30
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
Гомін, нє!!! а де гопи ділись в америці????

Добавлено (2007-07-06, 6:51 Pm)
---------------------------------------------
там зара замість них скіни!!! biggrin


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
Форум » Про все на світі » Опитування » ВИ БУДЕТЕ НЕФОРАМИ та РАЙТЕРАМИ, КОЛИ СТАНЕТЕ СТАРШИМИ?
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024