Суббота, 2024-05-18, 8:17 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Про все на світі » Роздуми » Мені просто цікавО) (^^)
Мені просто цікавО)
RSДата: Четверг, 2008-07-17, 9:49 PM | Сообщение # 1
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Всім давно відомо що музика яку слухає людина найчастіше напряму зв"язана з гардеробом, характером, стилем життя та іншими якостями людини!
Так от до чого я веду при виборі партнера( у стосунках ) яким типам музичних напрямків ви надаєте перевагу( і обов"язково назвіть плюси, чому саме цей напрямок) і з якими навіть не хочете зв"язуватись ( достатньо назвати декілька основних причин ).

А ну і ще є варіант який можливо обере більшість з вас це НЕ звертаю уваги на такі "дрібниці" хоча якось так щось мені підказує що такий варіант дуже малоімовірний.. ( ну це так ліричний відступ+) )


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
natkanetkaДата: Четверг, 2008-07-17, 10:07 PM | Сообщение # 2
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 512
Репутация: 17
Статус: Offline
ну, мені, звичайно цікаві люди, які слухають рок. напевно, тому, що вони якісь життєрадісні, щирі. ну, звичайно, якшо кльовий чувак буде слухати реп, то мені він буде подобатись, незалежно від музики. не хочу звязуватись з шансонщіками. не тому, що мені противна та музика, просто мені з ними нема про що поговорити. їх життя для мене здається нікчемним, а розумові здібності не значними. може не всі, але більшість такі. ше мені противні псевдоклабери(ті, шо по характеру, як шансонщікі). ну а норамльні клабери - кльові люди(принаймні ті, яких я знаю, дуже веселі і теж життєрадісні, але трохи по-іншому, ніж рокери). особливо веселі пофігісти - панки))) не подобаються попсовики, бо то, здебільшого, примітивні люди. кльово, якшо людина слухає все: і рок, і клубне шось, і українську музику. з нею якось всім цікаво))) хоча... в тому і свої мінуси є... але, як я вже казала, той критерій для мене не дуже важливий.

***CHLOE***

I'm just a kid =)

 
RSДата: Четверг, 2008-07-17, 10:11 PM | Сообщение # 3
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
кул відповідь надьожно приймається)
Висловлюємось далі не встидаємось!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
HardyguardyДата: Понедельник, 2008-07-21, 3:43 PM | Сообщение # 4
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 250
Репутация: 9
Статус: Offline
RS, Хенчпок,ти як завжди не перестаеш мене дивувати))))
ну шо по теме-то всьо таки то всьо бред в якийсь мiрi.може колись там давно я би сказав-"Тiльки тi хто слухають панк".Але я вже казав,шо я з тоi дурки вирiс.так чи iнакше в першу чергу я звертаю увагу на саму людину i менi пофiг на тi всi музичнi напрями.бiльш того-е музичний напрям.який мене дуже бiсить й той стиль одягу,як цi люди вдягаються-це просто гидота,але колись я був помiшаний на однiй такiй людинi,бо незважаючи на ту всю дрянь у неi був неперевершаний характер smile
взагалi я останiм часом почав розумiти,що одяг,музика,емо не емо,панк не панк-то всьо просто тупо бред.менi почали подобатись простi дiвчата без випеднрьожа,без всякого бреду типа там 20 ременiв,40 фенечок,60 бус,Спанч Боб-короче тупо звичайнi дiвчатка.тихi спокiйнi.ото тема)
ну i ще я згодний з Наталочкою-шансонщики,йдiть нахер biggrin


ЛЕЗО.тепер сам по собi
 
RSДата: Понедельник, 2008-07-21, 9:24 PM | Сообщение # 5
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Hardyguardy,

Бро серйозно якщо б я й писав то тільки такимиж словами.... Взагалі ЗачЬОТ))))! чекаєм вихідних і го на ріку або озеро))! будім учітСО плавацЬ (P.S. ну що всі засікли як я матьоро вмію писати!, ви ще не чули як я говорити вміЮ))))!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
RUSToneДата: Вторник, 2008-07-22, 2:35 AM | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
мені пох такі фактори...

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
RSДата: Вторник, 2008-07-22, 9:54 PM | Сообщение # 7
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
dry та ти й так вже майже сімейний чоловік)))!

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
LeeДата: Четверг, 2008-08-14, 2:59 PM | Сообщение # 8
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 13
Статус: Offline
хм ....з однієї сторони: за музичними смаками про людину можна багато чого сказати, бо музика виражає наше відчуття,сприйняття, бачення світу. звичайно,мені особисто цікавіше спілкуватись з людьми,в яких схожі зі мною музичні вподобання та й взагалі погляди на життя!! але й інші напрямки мені цікаві, в мене нема щодо цього якихось конкретних обмежень.навпаки завжди можеш дізнатись щось нове...
хіба що певне я ніколи не зацікавлюсь шансоном і тим,хто то слухає!!! мене охоплює незрозумілий страх і якийсь мороз по шкірі,коли чую ту страшну музику(я не вигадую!)..не знаю чому так..в мене в класі дехто слухає таке і мені дійсно нема про що з ними говорити.вони якось занадто обмежені та й примітивні в своєму розвитку(це лише про тих,що я знаю)!
а ше є друга сторона: А ЯКА РІЗНИЦЯ? особистіть людини визначає її єство,а не муз.смаки. краща подруга слухає попсу і шансон,а більшість знайомих взагалі не знає,шо таке рок. і нічо. це нам не заважає дружити і весело проводити час. головне бути хорошою людиною.так що в кінцевому рахунку це не має жодного значення,бо на перше місце виходить щось більш цінне та важливе! Ми ж всі різні та особливі. Скільки людей-стільки й думок!!

Добавлено (2008-08-14, 2:59 Pm)
---------------------------------------------
сорі, шо таке довге вийшло



www.30stm-ukraine.pp.net.ua
 
RSДата: Четверг, 2008-08-14, 8:26 PM | Сообщение # 9
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
це добре... тут на цьому форумі можна вчитись висловлюватись і розвивати свій мозок... це мені подобається! хоча більшість тем що ми тут обговорювали досить смішні і ииииииииии скажем так не достатньо кльові але тим не менш..... люблю це

а в мене.... в мене багато різних компаній є й иии "гопська" хоча гоп стопом вони не займаються вони гопська лише тому що ви б їх так назвали... а майже всі з тої компанії стежать за собою за своїм тілом, і на моє здивування користуються і дуже багато знають про косметику, про різні дезікі і парфюми
вони кльові і з ними весело.... і що мені в тій компанії подобається більше за все це те що вони не дають себе принизити нікому... і завжди тримаються разом! один за одного горою! і доречі від них я чую менше матів ніж чув колись коли я ще гуляв НА ШЕВЧЕНКА... мене це теж дуже здивувало! а і ще більшість з них не курить з 10 -12 людей курить щось 2 - 3

Але розмова тут не про друзів чи ще щось я тут хотів дізнатись про протилежну половину.... чи звертаєте ви увагу на таке...
чи от як ЛІ сказала що з тими хто слухає попсу і шансон їй немає про що говорити... то як вона заведе розмову з таким хлопцем і взагалі чи заведе.. чи просто проігнорує і так далі... тому те що ви всі тут написали що вам пох то це неправда... тому що у вас є обмеження ви не хочете спілкуватись з такими людьми які таке слухають...
ну це моя далеко не досконала думка!!!

Lee, Бачиш в мене ще більше получилось)))!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
LeeДата: Четверг, 2008-08-14, 11:14 PM | Сообщение # 10
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 13
Статус: Offline
якщо конкретно про протилежну половину,то мені напевно буде байдуже,що він там слухає, якщо він мені подобається насамперед як людина!!! я ніколи не говорю про когось чогось поганого,якщо не знаю людину особисто!! зовнішність тут нідочого...


www.30stm-ukraine.pp.net.ua
 
RSДата: Пятница, 2008-08-15, 0:33 AM | Сообщение # 11
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
а для мене зовнішність грає не останній фактор.... можливо навіть перший....

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
LeeДата: Пятница, 2008-08-15, 11:24 AM | Сообщение # 12
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (RS)
а для мене зовнішність грає не останній фактор.... можливо навіть перший....

як і для більшості людей...але я думаю,що це трохи неправильно.хоча це суто моя нічогонезначуща думка...



www.30stm-ukraine.pp.net.ua
 
Форум » Про все на світі » Роздуми » Мені просто цікавО) (^^)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024