Суббота, 2024-05-18, 8:17 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Про все на світі » Балачки » походження людства (це все казки...)
походження людства
jokerДата: Среда, 2007-11-07, 10:40 PM | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
зараз став цікавитись філософією і мене дуже стривожило питання "від кого ми походимо".
основна теорія 19 ст. була шо мавпа, але не могла ж мавпа побудувати піраміди вЄгипті, яким понад 70 тис. років...
тому хотів найти ше таких людей та поговорити про це серйозно, хто цікавиться, хто з чого читає, хто якої думки підтримується...
якшо модери вважають шо ця тема нам не потрібна то попрошу її зразу видалити...


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Среда, 2007-11-07, 11:20 PM | Сообщение # 2
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
ГИ куль тема! моя думка така що ми походимо від вищих сил(Богів) але не від цього християнського....
і якщо почитати міфологію різних країн(візьмемо для прикладу Греція(Рим) Північні(скандинавські) і Єгипетські). Вони всі ж знаходились в різних частинах світу але поділ богів у них має певні сходства... я вважаю що це були якісь одні загальні боги просто кожна нація їх трактувала по своєму.... тобто я вірю в політеїзм.... але так виходить як було сказано якщо богам перстати молитись то вони зникають..... нажаль, а може і на краще!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Четверг, 2007-11-08, 5:08 PM | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
давайте ше думки викладайте... cool

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
TrIdAnДата: Четверг, 2007-11-08, 6:30 PM | Сообщение # 4
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 38
Репутация: 6
Статус: Offline
не підтримую жодну з теорій + навіть пр оце не думаю

Ідуть два панки, один лисий другий патлатий, похуй ітак двоє пізди получать .. { НароДна МудРисть )

Якшо дають - то бери,
Якшо бють - бий ти.
Ти кращий, знай це, запамятай,
Ныкому образити себе не давай

 
natkanetkaДата: Четверг, 2007-11-08, 11:07 PM | Сообщение # 5
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 512
Репутация: 17
Статус: Offline
моя думка...ммм...навіть не знаю шо сказати...зараз стільки суперечок на цю тему, стільки "доказів" і всього такого...але я точно не вірю в теорію про мавп, бо ті вчені, шо притримуються думки Дарвіна(про мавп), в 20ст. тіпа предявили череп людино-мавпи(на одній з стадій еволюції), але потім виявилось, шо вони обєднали череп людини і нижню щелепу мавпи, бо хотіли доказати, шо та теорія правдива, а не мали як...кароч, нема нічого, шо підтверджувало теорію Дарвіна, а то, шо ті вчені обманом хотіли доказати, шо та теорія правдива ше раз доказує, шо то неправда...Напевно, весь світ(не тільки людей) створило шось дуже сильне і всьо таке, напевно, нас створив Бог...

***CHLOE***

I'm just a kid =)

 
jokerДата: Среда, 2007-11-14, 7:32 PM | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
ну, не бачу думок, це й все??

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Среда, 2007-11-14, 8:20 PM | Сообщение # 7
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
жаль що думок мало....
тема ж цікава!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
LeeДата: Пятница, 2007-11-16, 8:52 PM | Сообщение # 8
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 190
Репутация: 13
Статус: Offline
я вважаю, що ми походим від перших людей Адама і Єви, але Біблії цілком не довіряю, так як її складали люди, але в еволюцію я теж частково вірю( в еволюція лише тварин чи рослин, не людини) і ще я думаю, що до нас тут на Землі була набагато геніальніша та розвинутіша нація, ніж ми, просто вона сама себе знищила(до чого й ми помаленьку йдемо). Навіть ті ж піраміди, зараз ніхто не може повторити таку техніку будування, як це було тоді. Вчені довели, що античний світ був набагато розвинутішим, ніж середньовіччя і всі подальші епохи..просто було дуже багато втрат цінної інформації...може ми б зараз жили у зовсім іншому суспільстві, хто зна...


www.30stm-ukraine.pp.net.ua
 
jokerДата: Пятница, 2007-11-16, 11:13 PM | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
де ті філософи як кларет та деус? wink

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
FIgGyДата: Суббота, 2007-11-17, 12:46 PM | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 347
Репутация: 8
Статус: Offline
якшо теорія Дарвіна правдива,то чому тоді інші мавпи не еволюціонували?такшо я не вірю в ту теорію

бууее
 
jokerДата: Суббота, 2007-11-17, 3:09 PM | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
так на рахунок теорії дарвіна то про неї опше уже усі(учені ) забули...то все лєпєт того ж дарвіна!!! happy
але чому у підручниках 5 класу з біології далі пише цей брєд???
кому це потрібно...може вони(наса і т.д.) не хочуть сказати правди...тому шо в неті повно всього що менестривожило, і й воно аж ніяк не сходиться з Дарвіном...що ще хтось думкає, давайте які ваші ставлення до цього!?


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
SunkДата: Воскресенье, 2007-11-25, 12:45 PM | Сообщение # 12
Крикун
Группа: Пользователи
Сообщений: 136
Репутация: 11
Статус: Offline
на цю тему можна багато поговорити!

DnB все порве а гопи нармальні пацани !!!
 
RSДата: Воскресенье, 2007-11-25, 3:32 PM | Сообщение # 13
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
а що в когось проблеми з часом?!
чи може зі спілкуванням?! angry sad


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Воскресенье, 2007-11-25, 3:42 PM | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
зразу кажу без флуду, якшо багато то чого так мало написав?? angry
да вкого проблеми з спілкуванням!!!


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
ГомінДата: Воскресенье, 2007-11-25, 4:00 PM | Сообщение # 15
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Взагалі-то, є три теорії походження людини.
1. Походження від мавпи. Звичайно хтось заперечить. Бо винекне питання "Чому зараз мавпи не перетворюються на людей?" Дуже просто. Дивлячись з релігійної точки зору нас створив бог. Значить якусь частину мавп він вклав душу(або якись індігрієнт) так, щоб мавпи почались розвиватись і в кінцеврму результаті стали людиною розумною.Так і почалося життя людини:розумні мавпи відділилися і стали людьми.
2. Можливо це якісь інші істоти вирішили провести експеремент. Ввели якусь речовину(або за допомогою чогось іншого) зробили так, щоб якась частина мавп почали розвиватись. Короче кажучи, подивитись, що з того буде. Так шо ми можем дякувати за наше життя і за наш розум так званому Великому Експерементатору.
3. Третя версія від наковців. Ми спочатку жили в воді, потім перешли на сушу. Короче кажучи, почалась еволюція.
Це я все в короткому змісті розказала.

А ще я хочу добавити від себе, що зараз еволюція пішла в інший напрямок. Ми стажм все тупішими і тупішими і нас замінять компьютери.

А ще я читала, що було всього 5 цивілізацій. Звязане це з місяцем. Це розказується в книжці "Шлях Аріїв". Дуже цікава книжка. Почитайте. Бо там стільки приколів, які були в реальному житті.


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
Форум » Про все на світі » Балачки » походження людства (це все казки...)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024