Суббота, 2024-05-18, 5:13 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Дозвілля » Спорт » Брейк (Для всіх любитилів брейку)
Брейк
XanjkaДата: Среда, 2008-04-23, 8:17 PM | Сообщение # 196
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 2
Статус: Offline
Гомін, це твоя думка але я РАДА що я невикинула 25 грн на вітер...бо багато людей які були на концерті були не задоволені....я розумію що в кожного є риса себе хвалити..але не хвали тоді коли незнаєш..якщо в твому колективі вас хвалили то ...мої знайомі і друзі були розчаровані..деяких моментах навідь Фу..кричали...і якщо ти щось пояснюй то роби це зрозуміліше і ненаїжай потім на нас! wink і ніколи не говори за всіх...бо ти помиляєшся НЕ У ВСІХ БУВ АДРЕНАЛІН!зависока самооцінка wink йуй ....погана то риса!!!!!!!!1

Добавлено (2008-04-23, 8:17 Pm)
---------------------------------------------
[u] tongue і ще 1!говорилось не проваш виступ а про то шо ти написала ВІВА ЗЕ БЕСТ!треба мати повагу до інших..і розуміти шо брейком не тільки віва займається і те що всі бі бої заслуговують бути кращими бо до цього на скільки я знаю потрібно багато зусиль!і казвти хтось кращий хтось гірший не вихід з ситуації!!!!!!!!! я ж некричу Бі-бої з МЕРІНГИ зе бест бо вони давніше батл від віви виграли biggrin !так що давайте забудем про це...і почніть дальше говорити про свої пріколи які ви навчились з брейку! !!а хто бест чи зе бест....почикає! dry


I Hate Everything About You........
 
RSДата: Среда, 2008-04-23, 9:54 PM | Сообщение # 197
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Quote (Xanjka)
[u]і ще 1!говорилось не проваш виступ а про то шо ти написала ВІВА ЗЕ БЕСТ!треба мати повагу до інших..і розуміти шо брейком не тільки віва займається і те що всі бі бої заслуговують бути кращими бо до цього на скільки я знаю потрібно багато зусиль!і казвти хтось кращий хтось гірший не вихід з ситуації!!!!!!!!! я ж некричу Бі-бої з МЕРІНГИ зе бест бо вони давніше батл від віви виграли!так що давайте забудем про це...і почніть дальше говорити про свої пріколи які ви навчились з брейку! !!а хто бест чи зе бест....почикає!

вау......... супєр мене то заперло!)

По темі! я вже 2 -3 тижня не займаюсь майже все забув...... починаю помалу нагадувати сбі що таке гелік фріз і вертаюсь до забєжок та футворків! ну і звісно пробую Даллас але покишо не то! бо ноги відвикли від ииииии "шпагату" не можу тримати натянутими! wink але це все поф! я ще все наздожену і піду навіть дальше_!)


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
SmileДата: Среда, 2008-04-23, 10:47 PM | Сообщение # 198
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
RS,
....та нашо тобі того мува...танцюй стайл.....а ше краще панк-стайл....


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
RSДата: Среда, 2008-04-23, 10:56 PM | Сообщение # 199
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Я звісно дякую за таку пораду...... але всетакизалишусь при своїй думці...... Мув корисний при будові тіла))))))))! МяЗО росТЕть)))! tongue biggrin

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
SaInTДата: Четверг, 2008-04-24, 0:12 AM | Сообщение # 200
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 194
Репутация: -4
Статус: Offline
Гомін, да ладно, я не мав нічого поганого наувазі....

Никогда не спорь с дебилом,иначе ты опустишься до его уровня,где он задавит тебя опытом.
 
THE_ENDДата: Пятница, 2008-04-25, 3:06 AM | Сообщение # 201
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
smile KOREA THE BEST!!!! А взагалі хто зе бест вирішує ні народ ні кількість фішок а така брейкерська свята процедура як BATTLE. Такшо якшо хтось хоче крикнути "ми зе бест" то ми запросимо АВТОРИТЕТНИХ суддів - топових бібоїв (шоб потім не казав ніхто шо судді куплені) і проведемо батл а тоді переможець буде мати повне право крикнути "ми ЗЕ БЕСТ" хоча до зе бест нам всім ут далеко!

Добавлено (2008-04-25, 2:37 Am)
---------------------------------------------
wink і ісчо)))судити по виступі хто бест а хто не бест то УВИ не ідьот)) навіть по такій причині шо на концертах з "основного складу" брейкерського я сам із малими або з пациками які займаються чисто для себе))) і будьте впевнені якшо б я і моя команда були в 1 місті і тренувались разом то ШОУ тяке б ми зробили було б ЖИИИИИИИИИИИИИИИИИИРНЕ!!!!!!!! happy вот а якшо вирішили сперечатися на рахунок танцювального клубу так то теж не проблема організуєм такий прікол 4 бібоя- 4 хопера-дівчини і рубаємся ідьот?

Добавлено (2008-04-25, 3:00 Am)
---------------------------------------------

Вечір перед батлом в жовтні

Добавлено (2008-04-25, 3:01 Am)
---------------------------------------------

Треня десь січень-лютий

Добавлено (2008-04-25, 3:06 Am)
---------------------------------------------
і от відео до повгного щастя) wink


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.


Сообщение отредактировал THE_END - Пятница, 2008-04-25, 3:05 AM
 
XanjkaДата: Пятница, 2008-04-25, 12:09 PM | Сообщение # 202
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 2
Статус: Offline
biggrin ось так то..))))

I Hate Everything About You........
 
SmileДата: Пятница, 2008-04-25, 3:40 PM | Сообщение # 203
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
....ЗЕ БЕСТ...??...МИ...??..ДОооо...кАнЕшнА.....нам хоча б до рафнаків дотягнутись....а вже потім шось кричати...
.......................і взагалі....GAMBLER...!!!....GAMBLER.....!!!!!.....GAMBLER....!!!!! barbarian .........во хто бест оф....ну ше там екстіми...))..і ласти....і дріфтерси....кароч...ми не світоіому рівні-аЦтой.....І ненадо кричати шо хтось тут з нас зе бест


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
SaInTДата: Пятница, 2008-04-25, 11:06 PM | Сообщение # 204
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 194
Репутация: -4
Статус: Offline
Респект, самокритично cool

Никогда не спорь с дебилом,иначе ты опустишься до его уровня,где он задавит тебя опытом.
 
RSДата: Суббота, 2008-04-26, 5:19 PM | Сообщение # 205
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
2 Smile, взагалі тупізьм!!! в дріфтаків та інших інші умови ніж у нас і взагалі(щоденні тренеровки деколи по декілька раз на добу, так так саме на добу тому що вони й поночам треняться, + вони вільні від такого щастя як навчання тобто повністю присвячують себе цьому танцю, + устаткування залу і так далі, я знаю шо ви можете зараз мені заперечувати і ше шось там але факт є факт, от ми з ендом не раз пересвідчувались в перевагах тренровок з переглядом якихсь відео, тренеровок зі зйомкою на камеру коли ти щось зробив і потім зразу ж маєш змогу подивитись як то виглядає порівняти з тими ж відео і так далі таких факторів уйма, тому шось таке порівнювати не можна і казати та ми всі взагалі лузера бо карєйци супер happy happy happy angry ) треба вдосконалювати себе а не дивитись на інших + кричати зе бест оф зе бест на мою думку правильно адже це зачепило мернгу такшо тепер мерінга має стимул працювати і удосконалюватись!

Скажу таке конкурентність ще ніколи не робила зла! вона за нормальних умов дає вдосколення! тобто від конкуренції віви та мерінги могли б виграти дві сторони підняти свій рівень і так далі. Вот були б батли у нас хотя б раз на 2 - 3 місяці то був би стимул всім до того готуватись вчити нові фішки і так далі! а так вчитись шоб щось показати на звітаку або десь раз в рік зганяти на чемп... це тупо і це нудно.......
Брейк вуличний танець який символізував боротьбу(ну і в норм людей він так і характеризує й надалі) тому батл батл батл.
А про то шо хтось когось там переможе це ж фігня! один раз ти виіграв один раз проіграв і тепер маєш стимул до вдосконалення і так від того виграв би дрогобич і глядачі та любителі брейку взагалі


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
SmileДата: Воскресенье, 2008-04-27, 0:57 AM | Сообщение # 206
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
RS,
2 Smile, взагалі тупізьм!!! в дріфтаків та інших інші умови ніж у нас і взагалі----ти бачив їхній зал?!!!...там жити можна...а в нас...а в нас ніфіга нема...окремих залів немає..владі на нас пофіг...ай, та шо там казати..і так всьо знаєш....ми шо, гірші за них...?...ми ж такі самі люди...


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
RSДата: Воскресенье, 2008-04-27, 10:37 PM | Сообщение # 207
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
я ж сказав
Quote (RS)
знаю шо ви можете зараз мені заперечувати і ше шось там але факт є факт,

вот шо я й мав наувазі...... вот візьми піди допустім на вело спорт і поганяй на веліку з одним колесом від спорт вєла і одним від якоїсь тиси або ше шось..... пздц там твій талант і не відмінність від інших рішати буде! ТРЕБА менше дивитись фільмів!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
SmileДата: Понедельник, 2008-04-28, 1:16 AM | Сообщение # 208
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
RS,
та до чого тут фільми..?...і взагалі, які ФІЛЬМИ..?..от спитай Ромка, чи не хотів би він такий ПЕРСОНАЛЬНИЙ зал, як в гемблерів..?


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
RSДата: Понедельник, 2008-04-28, 2:27 PM | Сообщение # 209
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
Smile, ти добре читаєш і обдумуєш шо ти пишеш?!

Quote (Smile)
..ми шо, гірші за них...?...ми ж такі самі люди...

wacko
Quote (Smile)
т спитай Ромка, чи не хотів би він такий ПЕРСОНАЛЬНИЙ зал, як в гемблерів..?

ну я надіюсь ти побачив шо сам собі суперечиш! то нічого не рішає ні зал ні нічого ми всі однакові люди і рішає талант то ну нах талат ЗАЛ ЯК В GAMBLERZZZZzzzz в студію............

ПОкемонство якесь получається((((( happy happy happy


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
SmileДата: Понедельник, 2008-04-28, 2:43 PM | Сообщение # 210
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
RS,
..добре...а взяти їхніх спонсорів...найбільший поштовх до підняття свого рівня ми отримуєм після батлів..батли-гроші і то не малі(тобто ми самі їх маємо викидати в нікуди) ...вони на це не витрачаються, бо мают спонсорів..а в нас...нас хоч колись хтось спонсорував..??...НІ...
...щодо залу....подумай сам, де краще зацматись, у власному залі, в якому тренуються до 5 чоловік і заходити туди колихочеш, чи пробувати хоч щось у забитому малими залі 3-4 рази на тиждень по 2-3 години..??..а взяти підлогу на якій вони танцюють..ЛАМІНАТ...на ньому і падати не больно і слизько водночас...
......наша влади не хоче нас розвивати..їм на нас всерівно..їм головнішими є якісь там народні, бальні, а брейк, хіп-хоп, диско вони не рахують за мистецтво...віва хотіла влаштувати стріт-шоу з байкерами у нашому місті десь на цьому тижі...ЗАБОРОНИЛИ...чому..?...невже вже й на вулиці нам не можна танцювати..??..в Трускавці-будь ласка...нічого проти не мають...завтра їдем( якшо дощу не буде)...І коли все на краще зміниться..?..талант, талант....та якій тут талант, якшо навіть на вулиці танцювати не можна..!!!??!!!...


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
Форум » Дозвілля » Спорт » Брейк (Для всіх любитилів брейку)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024