Суббота, 2024-05-18, 4:44 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Дозвілля » Спорт » Брейк (Для всіх любитилів брейку)
Брейк
SmileДата: Четверг, 2008-04-10, 5:08 PM | Сообщение # 181
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
THE_END,
...Я НЕ КАЗАВ, що сик- це панк стайл....Я просто сказав, що вчуся по ньому...от такоть...

Добавлено (2008-04-10, 4:57 Pm)
---------------------------------------------
Гомін,
..хм...а шо ж ти знаєш про наших брейкерів, а...?...відповідь-НІ*ЕРА...!!!...ти хоча б раз з нами їздила на якись фест..?..та куда тобі....якщо я лузер, то хто тоді ти, а...?...Самозакохане стерво, яке хоче щоб йому усі кланялись...знай, цього не буде...!!!...Ти думаєш, що коли Натаха поїде геть то ти візмеш електрик у свої руки...?...а хер там...тебе навіть ніхто слухати не буде...в принципі так само як і зараз....
++++++Добре, якщо електрік-брейк, то чому ви не батлуєте проти B-boy'їв, а окремо...Брек-це стайл, мув, трікс....Електрік-Кінг-Тат, поппінг і механіка...
Та й взагалі, шо я тут надриваюсь...Хіба може щось зрозуміти БЛОНДИНКА...???

Добавлено (2008-04-10, 5:08 Pm)
---------------------------------------------
THE_END,
тому тіки я 1 в нашому чарівному місті вмію таку фішку в простонародії яку звуть "арчер"----то колись було....тепер Я появився...))...тож на чари присів...заразна штука....тільки деколи болюча....особливо коли зі 1999 в неї "звалюватись"....


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
ГомінДата: Пятница, 2008-04-11, 1:37 PM | Сообщение # 182
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (Smile)
Ти думаєш, що коли Натаха поїде геть то ти візмеш електрик у свої руки...?...а хер там...тебе навіть ніхто слухати не буде...в принципі так само як і зараз....

Щоб ти знав Я ставлю схеми з Натахою І у всі наші танці я я вкладаю добру частину!!! Звичайно натаха крута і я її поважаю!!! І коли НАтаха поїде я не буду за її спинаю її обсирати, бо вона для мене найкраща подруга. І я ніколи сама всім не керую. Вирішує цілий наш колектив, а не хтось один. Бо так має бути!!!! Ти сука мене захарив!!! Ти тільки тут пояснючуешся і сам тільки всіх обсираєш!!! Чула я про тебе я к ти себе в школі поводиш і як з тебе ржуть. "Я самий крутий емо! Я ТРУ! А ви всі позери! А тобі слабо мені сказати в очі, те що ти тут сказав. Бо треніровках ми нормально ж спілкуемся! Тобі слаюо! Бо ти мене боїшся! Я говорю це не із-зі того що я самозакохане стерво(хоча ти в цьому правий), а говорю тому що це дійсно так. Ти працюєш на публіку. Я тебе поважала до того як ти не був емо! А коли ти став ним. Ти як козел став. Викрикуєш весь час! Впихаєшся в чужі розмови! Всіх матюкаєш і обзиваеш БЛОНДИНКАМИ!!! Ти був раніше якись ще нормальний!!
І доречі кажучи. Якщо незнаеш, то не кажи! Ти незнаеш хто такі блондинки!!!! Я РУСЯВА!!!!!!! angry


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
SmileДата: Пятница, 2008-04-11, 4:29 PM | Сообщение # 183
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
Гомін,
Вирішує цілий наш колектив, а не хтось один. Бо так має бути!!!! ---та шо ти не кажеш...самий примітивний приклад--ваш костюм для танцю...тобі не сподобались кольори і ти вже його відкидаєш...але за Твоїми словами вирішує Колектив, а не ти....і я не говорив, що ти почнеш обсирати Натаху...про це навіть мови не було...
____"Я самий крутий емо! Я ТРУ! А ви всі позери!"---...хм..це коли ж я таке казав, а?...від мене взагалі важко почути, що я емо...Єдине, що я можу викрикнути в голос це тільки "Я емо-гоп!!!"....або "Я самий труфффний емо-позир і закоханий в Біла"...і то тпо приколу..ну хіба якщо ти не розумієш стьобу, то вибач...
______Чула я про тебе я к ти себе в школі поводиш і як з тебе ржуть---цікаво від кого...від наших г"Емо...?..в моїй школі є десь 15 нормальних людей з якими я нормально спілкуюсь...все...решта-пох...для них я створив репутацію педика-ідіота...і мені це підходить...
_________Бо треніровках ми нормально ж спілкуемся! Тобі слаюо! Бо ти мене боїшся!----ми не спілкуємось взагалі...я боюсь тебе..?..цікаво чому...хіба ти можеш щось мені зробити...?...О ні, я й забув, в тебе ж Супер-Тато...який на всіх кидається....
+++++++++++++все, мене це схарило!!!...мені в сраці, що про мене думають люди...можеш коментувати, обсирати мене скільки тобі влізе..я просто на це не зверну увагу....бо тепер мені пох і на твою думку...хоча раніше воно так не було........


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
ГомінДата: Пятница, 2008-04-11, 6:17 PM | Сообщение # 184
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (Smile)
та шо ти не кажеш...самий примітивний приклад--ваш костюм для танцю...тобі не сподобались кольори і ти вже його відкидаєш...але за Твоїми словами вирішує Колектив, а не ти....

Ты хоть один раз слышал наш разговор про костюми. Ты Страус дибильный ты меня схариваэш. То что незнаеш не говори. А про костюм на дует дело тебя не косаеться. Ы Натахе тож цвет ненравился. Просто мы разговаривали про цвета какие могут быть. И я вообще не обязана очитоваться какому-то олуху(не буду тыкать пальцем!!!!)
Quote (Smile)
____"Я самий крутий емо! Я ТРУ! А ви всі позери!"---...хм..це коли ж я таке казав, а?...від мене взагалі важко почути, що я емо...Єдине, що я можу викрикнути в голос це тільки "Я емо-гоп!!!"....або "Я самий труфффний емо-позир і закоханий в Біла"...і то тпо приколу..ну хіба якщо ти не розумієш стьобу, то вибач...

ОООО... Стьобу про тебя наслышалась много!!! хех.. Я так ржала))))Страус.
Quote (Smile)
Супер-Тато...який на всіх кидається....

Шоб ты знал у меня отца давно нет!!!! И я сама розбираюсь в своих проблемах!!! Актер! Страус!!!
Quote (Smile)
бо тепер мені пох і на твою думку...хоча раніше воно так не було........

Потому что раньше ты не поясничал!


Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
THE_ENDДата: Пятница, 2008-04-11, 7:29 PM | Сообщение # 185
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Smile)
особливо коли зі 1999 в неї "звалюватись"....

icecream ну я недавно чисто нечайно попробував і зійшов з 1.5 1999 в ту саму руку в чейр-себто як Кім Ян Су - досить мяка посадка була))))))))))))

Добавлено (2008-04-11, 7:26 Pm)
---------------------------------------------

Quote (Гомін)
мерінгаПрикрепления: 4675030.jpg(63Kb)

smile фоткам десь рік вже)))а на тре тій яяяяяяяяяяяяяяя tongue

Добавлено (2008-04-11, 7:29 Pm)
---------------------------------------------
во ця фотка на трені зроблена яка була у вечір беред батлом в ДЮСШ ))))


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
ГомінДата: Пятница, 2008-04-11, 7:54 PM | Сообщение # 186
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
THE_END, скинь фоти менш старіші. і гарні

Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
SmileДата: Суббота, 2008-04-12, 3:56 PM | Сообщение # 187
Нюб
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: -1
Статус: Offline
THE_END,
..ех, везло би нам , брейкерам, так чисто случайно весь час....))...я, до речі, коли пробував твіст застрімався руку витягнути і склався...так в мене так чисто случайно палтараха вийшла з падінням в плече на фріз...куль...
....щодо падіння зі свічі....я коли так бабахнувся, то тиждень кружку в руці тримати не міг...таке враження, що рука в сраку залізла...а другий раз головою запоров...тепер пробувати боюсь...а то або себе поламаю, або підлогу...а у вас в мерінзі є якись пластиліни, чи я один на все місто ту хрень танцювати вчусь..?..і вобше...ЧОМУ Я НЕ МОЖУ СТРИБНУТИ ПЕРЕДНЄ САЛЬТО З НОГОЮ ЗА ГОЛОВОЮ...??...


.....не судите о мне строго...я B-boy...и это много...))
 
ГомінДата: Воскресенье, 2008-04-20, 5:55 PM | Сообщение # 188
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
ХАХА! Ви бачили фішку!!! Це було КУЛЛЬЬНОООО!!!! ВІВА ЗЕ БЕСТ ОФ ЗЕ БЕСТ!!! wink

Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
SaInTДата: Воскресенье, 2008-04-20, 6:46 PM | Сообщение # 189
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 194
Репутация: -4
Статус: Offline
wink Тіпа зе БЕСТ оф наше село ?

Никогда не спорь с дебилом,иначе ты опустишься до его уровня,где он задавит тебя опытом.
 
XanjkaДата: Понедельник, 2008-04-21, 2:49 PM | Сообщение # 190
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 2
Статус: Offline
happy SaInT,

I Hate Everything About You........
 
SaInTДата: Понедельник, 2008-04-21, 5:01 PM | Сообщение # 191
Теггер
Группа: Пользователи
Сообщений: 194
Репутация: -4
Статус: Offline
Гомін, Ви просто собі мабуть не уявляєте що таке БЕСТ

Никогда не спорь с дебилом,иначе ты опустишься до его уровня,где он задавит тебя опытом.
 
jokerДата: Понедельник, 2008-04-21, 7:57 PM | Сообщение # 192
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
я васн е пойму. нафіга ви сваритесь?
виж такі різні(ну мені так здається)
а сперичаєтесь про одне, як можна рівянти бібоїв і дівчат які танцюють електро чи ше шось?
це ж те саме шо порівняти людину яка малює карти і т яка на стінах!)
яка тут мова можу бути про зе бест ,якшо на кожного найдеться ше зе бест. не поважаю, таких
які про це спорять!!!
ви не оцінюєте самі себе, вас оцнюють глядачі, такшо вистачить цієї топої розмови!!!! angry


Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Вторник, 2008-04-22, 8:47 PM | Сообщение # 193
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
applause нема шо додати!

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
XanjkaДата: Среда, 2008-04-23, 7:13 PM | Сообщение # 194
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 2
Статус: Offline
вопшето Бі бої з МЕРІНГИ дівчат з електро (віва) не рівняють і їм глибоко пофік до цього!ну турчину точно пофік до електро...просто нефіг тут говорити ми не кращі за Мерінгу і ми не обсираєм її!а потім писати на форумі віва зе бест.. wink

I Hate Everything About You........
 
ГомінДата: Среда, 2008-04-23, 7:47 PM | Сообщение # 195
Художник
Группа: Пользователи
Сообщений: 251
Репутация: 13
Статус: Offline
Xanjka, SaInT, ви не просвящьонні! я говорила про той фурор! про той концерт на якому ви не були так шо не судить, якщо незнаєте! І говорю я не тільки про електрик, а про брейк. І вообще. Це повідомлення я написала, щоб пояснити(хоча й не пояснила добре, що це було) як кльово ми танцювали. Який попит має Віва. Бо на концерті було багато народу. І багато драйву, якого ви(ті що весь час нас судять і нічого не бачать і незнають) не отримали. Це був адреналін для всіх. Для глядачів осорбливо. Так шо мовячіть, як нічого незнаєте. Я не для сварок це пишу все. Пишу для того, щоб висловити свою думку! І мені надоїло вислуховувати ті спори про хто найкращий. І шо я незнаю шо таке зе бест. Ф топку ваші негативи

Things are broken up and dancе.
James Douglas Morrison
 
Форум » Дозвілля » Спорт » Брейк (Для всіх любитилів брейку)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024