Суббота, 2024-05-18, 5:13 PM
SITE LOGO
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Про все на світі » Балачки » кастова система повернулась ???? (відмінність гопів нефорів і простих піплів.....)
кастова система повернулась ????
RSДата: Среда, 2007-06-20, 2:13 AM | Сообщение # 1
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
як я помітив тепер стало модно тим хто називає себе неформалами називати всіх наліво направо гопами сірою масою, на мою думку це тупо !!!! по моєму неофіційному опитуванні половина людей на стіні на шевченка не можуть дати чіткого визначення хто такий гоп(навіть 75 - 80 %)і просто говорять чужими словами та висловлюваннями!!!!! моє запитання чи варто ділитись на касти гопи нефори та інші???

Добавлено (2007-06-20, 2:13 Am)
---------------------------------------------
ніхто ж нікого не заставляє гуляти з гопами чи з нефорами чи як тепер гопи називають не "норм пациків і жєвчонок" пепсами ?????че вибір і життя кожного з нас
а ображати будь кого не знаючи всього а судячи по чужим словам це дуже і дуже тупо тому зайдумайтесь чи тре нам якись громадських войн?? і якщо такий поділ настане то який на вашу думку рух був би на верхівці ієрархіїї(обгрунтуйте)???


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Вторник, 2007-07-03, 5:03 PM | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
думаю цього поділу в америці та інш країнах заходу вже давно немає й небуде більше!!! а у нас проходить лише процес поділу бо ми набагато відстали від розвитку культури!!! в нас на естраді всеще сама попса, рок і тд не пускають туди...чому незнаю...тому всі кому надоїла попса і хочеться іншого починають називати себе нефорами...а іншим кому насрати на музику наз гопами!!! це помилка!!! всім зчасом надоїсть та естрада й почнуть наближатись до чогось нового й з часом кастова система відійде!!! але це питання десятків років! book але тих хто нерозуміє кайфу в графіті арті і екстрімі я б спокійно назвав гопами!!

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RSДата: Среда, 2007-07-04, 0:27 AM | Сообщение # 3
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
хм цікава думка

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Среда, 2007-07-04, 1:06 PM | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
RS, а шо таке? хочеш сказати неправда??? нарахунок припущеня шо вона відійде надіюсь але останнім часом став сумніватись!!!!

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
THE_ENDДата: Пятница, 2007-07-06, 2:10 AM | Сообщение # 5
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
йой то вже задрало!!!просто ті шо "гопи" косять під всяких Кругів Шуфутинських і інших "ворів в законі" а "нефори" то ті кому накласти на якісь там стандарти чи думку інших про них--вони займаються тим шо їм пожобається--скейт, брейк, графіті БМХ і т.д.(іто чесно кажучи добра половина наших "нефорів" як я тут вичитав модне слово---"позери"!!!

Добавлено (2007-07-06, 2:10 Am)
---------------------------------------------
А поділ він сам робиться --його навмисно ніхто не робить!!!!!!


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
RSДата: Пятница, 2007-07-06, 6:59 PM | Сообщение # 6
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
joker, нє я впринципі з тобою згідний !!! а якщо якийсь піпл не має змоги!!! малювати, ганяти на БЕМІ, борді та іншому (каса, здоров'я і інші трабли) то така людина гоп ????

-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Пятница, 2007-07-06, 7:05 PM | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
RS, каса - проблема така шо сам в цьому винен, треба було ліпше вчитись і мати ціль у житті треба завжди наприклад я: ніразу не брав грошей у тата на графіті бо він категорично проти такого заняття, а літом підробляю і банки привожу (якшо пенся мала знач пахав замало:)

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
RUSToneДата: Суббота, 2007-07-07, 8:19 PM | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
RS, joker, я брав бабло у батьків на графо тільки 3 рази....зато я ніхера не їм,і таким чином збираю гроші...
десь зекономлю, десь ше шось...
RS, доречі не обовязково мати заняття,шоб бути не гопом,досить хочаб вдіватися не так як всі і слухати шось відмінне від попси та шансону...

А взагалі такі поняття як гоп і лох --- це стан душі, а не положення в суспільстві...


Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
RSДата: Суббота, 2007-07-07, 10:31 PM | Сообщение # 9
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
RUSTone, і я про те ж саме, більшість людей штампує інших гопами, не знаючи повного значення чього слова і не маючи уяви хто такі гопи!!! гопи це обмежені люди які або стануть якимись мафіозами або будуть прибиральниками !!!! іхнє майбутнє вже втрачене !!!!!! і як я вважаю гопи це ті і лише ті хто забирає гроші і т.д. одним словом "рєшали", а те що людина наприклад слухає шансон це ще не біда(у нас же ж вільна країна smile ) головне щоб не забирала гроші не нападала на інших ну і самі знаєте !!!!

Добавлено (2007-07-07, 10:31 Pm)
---------------------------------------------
і доречі мене вже дуже сильно задрало це слово "ПОЗЕР" це просто дебільне слово, ті хто штампує інших цим словом і є справжні позеряки !!!!
ОБгрунтую: хтось чуть більше наприклад розуміється на музиці (як на дрогобич) і тих хто хоче теж проявити свої знання в музиці (які не є аж такими високими) штампує його "Позер", потім ця ж людина їде в якесь більше місто наприклад Львів Київ Франківськ або і в іншу більш розвиненішу країну і там розуміє що він в порівнянні зіншими є позером.
Хотів би я побачити обличчя людини яка в тут всіх штампує позер коли її обламають. це зпкон природи на кожно хижака знайдеть хижак покруче!!!!!!! такшо не раджу так сильно розкидуватись цим словом !!!!!!
це моя думка !!!!!! краще в таких випадках допоможіть тій людині яку називаєте позером розтолкуйте їй її помилки !!! або просто кажучи просуньте її підтяніть її до свого левела !!!!


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
THE_ENDДата: Воскресенье, 2007-07-08, 0:34 AM | Сообщение # 10
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
happy happy happy happy happy happy happy happy

Добавлено (2007-07-08, 0:34 Am)
---------------------------------------------

Quote (RUSTone)
А взагалі такі поняття як гоп і лох --- це стан душі, а не положення в суспільстві...

12балів wink


Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
RUSToneДата: Воскресенье, 2007-07-08, 2:29 AM | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 591
Репутация: 19
Статус: Offline
нє ну шо не так...а позер це взагалі брєд...я про свою музику(наприклад) знаю скільки мені треба і всьо!!!!

Життя це цвинтар надій та ілюзій...
Rustone
 
THE_ENDДата: Воскресенье, 2007-07-08, 3:44 AM | Сообщение # 12
Тоєр
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Репутация: 12
Статус: Offline
RS --"позерство" не заключається в незнанні музики!!!Позер то чел який є "неформалом" бо то модно а не тому що йому подобається та чи інша музика чи то чи інше заняття(графіті, скейт , бпейк.бмх....). Вдумайся в слово "позер"---позувати, показувати себе якимось яким ти не є!!!!!!!!! wink

Real Hip-Hop music is not just a music..........
J.B. - R.I.P.
 
RSДата: Воскресенье, 2007-07-08, 9:57 PM | Сообщение # 13
Райтер
Группа: Пользователи
Сообщений: 588
Репутация: 19
Статус: Offline
THE_END, ти не зрозумівні капельки того шо я написав sad

Добавлено (2007-07-08, 9:57 Pm)
---------------------------------------------
THE_END, RUSTone, я навів музику як приклад і все !!! sad


-Never Surrender

-hUmans can everythink

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой (с)
Габриэль Гарсиа Маркес

 
jokerДата: Понедельник, 2007-07-09, 1:40 PM | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 821
Репутация: 21
Статус: Offline
це зпкон природи на кожно хижака знайдеть хижак покруче!!!!!!! RS, круто чел!!!! респект!!!

Суть бомбинга - уложить максимум стиля в минимум форм, максимум количества при минимуме времени, получив максимум славы и минимум проблем.
 
AdikoneДата: Вторник, 2007-07-10, 7:59 PM | Сообщение # 15
Тоєр
Группа: Проверенные
Сообщений: 107
Репутация: 13
Статус: Offline
RUSTone, То точно!!! sad

Тіпуля я можу вирубати...
 
Форум » Про все на світі » Балачки » кастова система повернулась ???? (відмінність гопів нефорів і простих піплів.....)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024